Mēs esam uzkopšanas uzņēmums

Mūsu misija
Mūsu misija ir komforts un telpu tīrība, jo sakārtotā telpa ne tikai paaugstinās vērtībā, bet arī nodrošina labu pašsajūtu un komforta sajūtu īpašniekam – mūsu klientam un viņa darbībai.
Kādas ir mūsu priekšrocības?
Piekritīsiet, ka pat regulāra grīdas mazgāšana ar ūdens un lupatas palīdzību nedos pienācīgu efektu. Daudzdzīvokļu māju kāpņu telpu profesionāla uzkopšana paredz specializēto mazgāšanas līdzekļu, piederumu izmantošanu, kas nodrošina ideālu kārtību. Turklāt jāsaprot, ka dažādas virsmas prasa atšķirīgu kopšanu. Mūsu speciālisti ņem vērā šos smalkumus, jo ir īsti profesionāļi. Mūsu klientu ērtībām sadarbojamies ar Daugavpils daudzdzīvokļu māju apkalpojošajām organizācijām. Mēs esam tā kompānija, kas netraucēs un nelūgs ūdeni klientiem (daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem) kāpņu telpas uzkopšanai. Uz objektu izbraucam ar savu inventāru, mazgāšanas līdzekļiem un savu ūdeni.
Darbības specifika
Dzīvojamo māju uzkopšana ir diezgan nogurdinošs uzdevums, tas ir pa spēkam tikai īstiem profesionāļiem, kuri varēs atrast savu līdzekli cīņai ar dubļiem un pārējām daudzdzīvokļu māju sastāvdaļām. Mūsu uzņēmums veiks uzkopšanu daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās ar nepieciešamo periodiskumu, kas noteikti tiks pierakstīts slēdzamajā līgumā. Mūsu galvenā priekšrocība ir stingra saistību ievērošana pret pasūtītāju, kā arī optimālas tīrības uzturēšana. Uzņēmums piedāvā visaugstākā līmeņa tīrību, vienlaikus saglabājot demokrātiskus un pieejamus izcenojumus kāpņu telpu uzkopšanai. Zvaniet, rakstiet mums un netīrība kāpņu telpās vairs nebūs jūsu problēma.
Pasūtit uzkopšanu Pasūtit uzkopšanu
Aizpildiet CV iesniegšanas veidlapu:
Registration
Sign in
Restore access